Новини
КВАРЦЕВІ БАКТЕРИЦИДНІ СВІТИЛЬНИКИ
31-10-2021
Ці світильники - портативні бактерицидні побутові опромінювачі, потужністю 36 Вт, що використовуються для очищення квартир, великих кімнат площею до 40 м².
Читати далі >
Озонатори для очищення повітря, знищення бактерій та знищення вірусів.
08-10-2021
В Україні стрімко зростає кількість заражень коронавірусом. Коронавірусна інфекція (COVID-19) - інфекційне захворювання, що викликається нещодавно виявленим коронаві...
Читати далі >
«Мастер-А Кабельщик», запрошує до співпраці дилерів на території України.
03-10-2021
Основною ідеєю дилерського партнерства виступає створення довгострокового і сталого бізнесу з регіональними компаніями, спираючись на їх знання території, взаємини з...
Читати далі >
Як заощадити на комуналці в 2021 році: найдієвіші способи
01-02-2021
Тарифи на комунальні послуги зростають у геометричній прогресії, і цей процес незворотній. В то ж час заробітна плата збільшується абсолютно не з такою швидкістю, і ...
Читати далі >
Як правильно вибрати обігрівач для дому
01-02-2021
У холодну пору року найбільш актуальним питанням стає збереження тепла всередині приміщення. На жаль, далеко не завжди з повноцінним обігрівом будинку або квартири с...
Читати далі >
Legrand оновлюэ лінійку вимірювальних приладів
31-03-2020
Група Legrand оголосила про розширення лінійки багатофункціональних вимірювальних приладів EMDX3. У продаж надійшли дві нові версії пристроїв.
Читати далі >
Лампи Philips MASTER LEDtube
24-03-2020
Philips MASTER LEDtube складається з світлодіодного джерела світла в традиційному форм-факторі люмінесцентного світильника. Завдяки унікальному дизайну, його абсолют...
Читати далі >
Багатофункціональний таймер-реле ЕM-125
18-03-2020
Багатофункціональний таймер-реле ЕМ-125 є мікропроцесорним пристроєм, призначеним для домашньої автоматизації - розумна розетка. ЕМ-125 дозволяє вмикати-вимикати нав...
Читати далі >
Модернізовані металеві корпуси ЩУ IP66
13-03-2020
Корпуси металеві двохдверні ЩУ IP66 IEK застосовуються для складання ввідно-облікових електрощитів із застосуванням модульної апаратури, для введення і обліку електр...
Читати далі >
Нестерпно прекрасна, розумна та проста! Unica New
09-03-2020
Сучасні тренди дизайну інтер'єрів втілені в оновленому дизайні Unica New. У процесі створення Unica New Studio і Unica New Pure ми враховували побажання електриків, ...
Читати далі >
Дивитися всі

Електропроводка - Майстер-А

Приватне комерційно - виробниче підприємство "Майстер-А" вже понад 14 років працює на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Наша компанія має можливість поставляти кабельно-провідникову продукцію безпосередньо з таких  заводів-виробників, як: Одес - кабель, Південкабель, Азовкабель, Беларускабель, Камкабель. Ми являємось офіційними представниками на Україні  відомих компаній АСКО і АВВ. Вся продукція сертифікована і виконана не за ТУ, а по ГОСТу.

Інтернет магазин Майстер-А

"Майстер-А" володіє достатніми виробничими і торговими потужностями для виконання  комплексних поставок продукції нашим клієнтам:

- Завжди в наявності на складах близько 10 тисяч найменувань товарів.
- Площа критих складів 4 тисячі кв. м.
- Виробнича ділянка по ремонту електрообладнання.
- Установка по  вакуумування.
- Установка по сушінню та регенерації трансформаторного масла.
- 8 магазинів в межах міста Запоріжжя та 1 магазин в місті Мелітополь.
- У штаті підприємства більше 100 співробітників.

"Майстер-А" здійснює свою виробничу і торговельну діяльність за такими основними напрямками:

Кабельно-провідникова продукція. Асортимент продукції налічує близько 800 найменувань і включає групу силових ( у т. ч. броньованих) кабелів, гнучких силових та контрольних кабелів у гумовій і вінілової ізоляції, кабелів і проводів зв'язку, настановних і сполучних проводів і шнурів спеціального призначення.
Кабельні аксесуари - роз'єми, муфти, сполучні гільзи, клемні колодки і блоки.
Вироби для електромонтажу - повний асортимент виробів для якісного,  швидкого і надійного монтажу кабельно-провідникової та електротехнічної продукції.
Низьковольтна апаратура - автоматичні вимикачі, УЗО, реле, таймери, контактори, лічильники, трансформатори, розподільні щити, електрофурнітура.
Світлотехнічна продукція - широкий асортимент світильників  (люмінесцентних, растрових, точкових, загального призначення, паркових та вуличних),  ламп (розжарювання, люмінесцентних, галогенних, ртутних), прожекторів та  супутніх товарів провідних зарубіжних і вітчизняних виробників.

Мережа магазинів Електропроводка в Запоріжжі

"Майстер-А" має статус офіційного дилера, дистриб'ютора і представника провідних світових компаній-виробників кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Підприємство підтримує довгострокові партнерські відносини з провідними світовими та українськими виробниками.

У їх числі АВВ, Polo, Elektro-plast, Osram, Philips, Moeller, Sсhnеidег, ІЕК, АСКО, RAYСНЕМ, ЗМ, ДКС, Borsan і інші не менш відомі фірми.

Нашою відмінною рисою є постійна наявність широкого асортименту кабельно-провідникової продукції та електротехнічних виробів на складі р. в Запоріжжі. У каталог інтернет-магазину  поміщені позиції продукції на поточний момент. Ми готові опрацювати  Вашу заявку, розглянути умови контракту і запропонувати досить помірні ціни, виготовити або замовити ті позиції, які відсутні у каталозі і, згідно Вашого графіка поставки, доставити продукцію на Ваш об'єкт.

Для оптових і постійних покупців передбачені гнучкі системи знижок. Постійним клієнтам продукція може бути відпущена з відстрочкою платежу.